W jakich warunkach przechowywać filtr podczas przerwy w jego użytkowaniu
W jakich warunkach przechowywać filtr podczas przerwy w jego użytkowaniu?
16 grudnia, 2019
Pokaż wszystkie

Jakie napoje mogę przetrzymywać w butelce termicznej?

Jakie napoje w butelce termicznej

Butelki termiczne są coraz częściej wykorzystywane na co dzień, gdyż idealnie sprawdzają się zarówno w domu jak i w, pracy, w szkole, na uczelni czy w trasie. Z butelki termicznej może korzystać każdy- dziecko oraz dorosły (butelka przeznaczona jest do użycia od 3 roku życia). To połączenie wysokiej funkcjonalności wraz z dobrym designem i te dwie cechy sprawiają, iż butelki termiczne DAFI są coraz częściej użytkowane.

Jakie napoje w butelce termicznej?

Butelka termiczna DAFI stworzona została do przechowywania w niej zarówno ciepłych jak i zimnych napojów. Nie jest natomiast wskazane przechowywać w niej napojów gazowanych. Niezależnie od pogody jak i od pory roku, butelka termiczna DAFI do 12 godzin utrzymuje pożądaną wysoką lub niską temperaturę płynów. Nalewając do niej gorące napoje (kawę, herbatę) pamiętać należy, by nie nalewać je po brzegi, a zachować u góry butelki około 2 centymetry wolnej przestrzeni.

Przed pierwszym użyciem butelki, trzeba ją umyć. Przygotować do tego należy szczotkę do mycia butelek, odrobinę płynu do naczyń oraz letnią wodę. Tak samo należy umyć butelkę po każdorazowym jej użyciu. Wykonanie butelki termicznej DAFI z wysokiej jakości kwasoodpornej stali sprawia, iż nie przenosi ona smaku oraz zapachu z napoju na napój.

Dbałość o środowisko

Butelka termiczna to nie tylko modne akcesorium, ale i przedmiot, który znacząco wpływa na dbałość o środowisko naturalne. Jak? Jeżeli w pracy, szkole lub na uczelni mamy ze sobą ulubione gorące lub ciepłe napoje, nie wykorzystujemy plastikowych, jednorazowych kubeczków z automatów. Wszyscy wiemy, jak dużym problemem jest obecnie ogromna ilość plastiku, z która sobie już nie radzimy. Tak więc butelki termiczne oraz butelki i dzbanki filtrujące DAFI to idealne patenty pozwalające przyczyniać się do dbałości o naszą planetę.

Nowoczesna butelka termiczna została wykonana w precyzyjny sposób i z dbałością o szczegóły, wykorzystując wysokiej jakości materiały. Produkt jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Łatwe czyszczenie pozwala na zachowanie prawidłowej higieny użytkowania. O tym, iż kupując butelkę termiczną DAFI dokonałeś najlepszego wyboru świadczą takie jej cechy jak: wygodny uchwyt, łatwe nalewanie, ergonomiczny kształt butelki, wytrzymałość oraz antypoślizgowa podstawa. Butelka ma 490 mililitrów pojemności.

Dzięki używaniu na co dzień butelki termicznej DAFI nie tylko oszczędzasz, ale także jesteś Eko oraz wygodnie masz zawsze pod ręką ulubiony rodzaj picia.